výroba odrážedla trvá aktuálně 4 dny

Proč právě Moje odrážedlo

ODRÁŽEDLO S JMÉNEM DLE VAŠEHO PŘÁNÍ

 

- vhodné pro děti od 1,5 roku
- lehký rám / nízká hmotnost: pouze 2,7 kg
- nosnost: do 25 kg
- bezdefektové 12 "kola z tvrzené pěny EVA
- nastavitelná výška sedadla 28 až 41 cm od země / možnost zvýšit prodlouženou sedlovou tyčí až na 47 cm
- nastavitelná výška řídítek 49 až 59 cm od země
- dodáváme poskládané, na jízdu stačí nastavit výšku sedadla a řídítek a můžete vyrazit do ulic
- produkt s certifikátem CE

Toto odrážedlo je díky nízko nastavitelnému sedadlu vhodné už pro nejmenší děti a to již od 18-ti měsíců. Pokud máte doma malého šikulu, který už chodí, neváhejte a objednejte mu Moje odrážedlo. Nejnižší výška sedla od země je jen 28 cm.

550-riaditks (1)

Pokud drobeček vyroste a stále se bude chtít odrážet (většinou už děti přejdou na bycikel), dá se k odrážedlu dokoupit nové sedadlo s prodlouženou tyčí a tím zvýšit sedadlo až na 47 cm od země. Ale většinou to není nutné, neboť odrážedlo zdědí sourozenec nebo jej prodáte jinému šikulovi. Jak vytvořit nový nápis na odrážedlo si přečtete v článku Jak vynovit odrážedlo.
900-predlz

Řídítka si víte také nastavit na výšku 49 až 59 cm od země. Šířka řídítek je 36,5 cm.

900-RIADITKA
Bezproblémové kola vás nikdy nepřekvapí v polovině výletu defektem. Vyrobené jsou z tvrzené pěny EVA a mají zázračnou schopnost zacelit se. Dírka po kamínku se po čase znovu vyplnit. Jsou měkké a hlavně tiché.
900-kolesa

 

Odrážedlo dodáváme poskládané, na jízdu stačí nastavit výšku řídítek a sedadla ... a můžete vyrazit do ulic :)

V balíčku vám zašleme návod a protiskluzové nálepky na nohy určené na zadní část, kde si dítě může vykládat nohy (dole kopcem nebo po rozjetí). Doporučujeme nalepit je, až když to dítě začne využívat.

Jako dárek dostanete v balíčku i dva reflexní pásky :) určitě si je kvůli lepší viditelnosti v šeru na odrážedlo nalepte.

 

Moje odrážedlo je na trhu již více než 12 let a během této dlouhé doby jsme získali kopu spokojených zákazníků, za což jsme velmi vděční.

Nic nás nepotěší víc, než fotky a spokojené komentáře našich zákazníků. Chcete-li zobrazit našich spokojených zákazníků nebo fotky odrážedel, které jsme jim posílali, klidně mrkněte na náš Facebook nebo Instagram.